دندانپزشکی سام (دکتر رویا تاجیک) در جهانشهر کرج با بهره گیری از روش های نوین درمانی، تجهیزات و تکنولوژی های به روز و همچنین تکیه بر مهارت، تخصص و تجربه دندانپزشکان با دسترسی بسیار عالی و در محیطی کاملا بهداشتی و آرام، آماده ارائه تمام خدمات دندانپزشکی در بالاترین سطخ کیفی میباشد.

فیلم مرکز دندانپزشکی سام

تصاویر مرکز دندانپزشکی سام

خدمات دندانپزشکی سام

  • اصلاح طرح لبخند، لمینت سرامیکی و ونییر کامپوزیت دندان
  • درمان ریشه (عصب کشی) به صورت تخصصی
  • ایمپلنت و کاشت دندان بدون درد
  • روکش و بریج دندان سرامیکی و زیرکونیا
  • پروتز ثابت و متحرک
  • جراحی دندان عقل
  • اطفال

طراحی لبخند، لمینت سرامیکی و ونییر کامپوزیت دندان

اصلاح طرح لبخند به مجموعه درمان هایی گفته میشود که برای داشتن لبخند زیباتر انجام میشود، این درمان ها شامل اصلاح فرم، سایز، اندازه و رنگ دندانها و اصلاح بافت و خط لثه میباشد. با درمان هایی چون لمینت سرامیکی ، ونییر کامپوزیتی، روکش های زیبایی سرامیکی و زیرکونیا، لیفت لثه و سایر درمان ها و ترکیب این موارد، بهترین طرح درمان متناسب با شرایط بیمار ارائه و انجام میگردد. تمام این درمانها با بهترین مواد و به صورت اصولی و علمی با تکنیک های جدید انجام میشود. 

اصلاح طرح لبخند کلینیک دندانپزشکی کرج

ایمپلنت دندان (کاشت دندان)

ایمپلنت دندان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته است و هیچ دردی نه در حین جراحی و نه بعد از جراحی احساس نمیکنید و یک درمان دائمی میباشد. در این مرکز بیش از 300 واحد ایمپلنت موفق انجام شده است.

درمان ریشه دندان (عصب کشی دندان)

درمان ریشه و یا عصب کشی در این مرکز با روش نوین روتاری و با بهره گیری از دستگاه دقیق اپکس فایندرانجام میشود. استفاده از فن آوری جدید و مهارت متخصص احتمال خطا را در حد بسیار پایینی کم کرده و رسیدن به درمان مطلوب را بسیار بالا برده است.

عصب کشی دندان

استریل کردن و رعایت مسائل بهداشتی

در دندانپزشکی رعایت مسائل بهداشتی و استریل کردن ابزار و محیط کار بسیار با اهمیت میباشد که از انتقال ویروس، باکتری و آلودگی جلوگیری میکند. در این مرکز، استریل کردن ابزار و محیط کار طبق پروتکل های استاندارد جهانی و وزارت بهداشت ایران انجام میشود. طی این فرآیند، کلیه سلول های زنده، ویروس، باکتری و میکروب ها از روی سطوع و ابزار کاملا زدوده میشود. تمام وسایل و ابزار ها بعد از شستشو، در محلول ضد عفونی با غلظت بالا کاملا غوطه ور شده تا آلودگی های عمقی نیز از بین برود. سپس بعد از شستشو مجدد در دستگاه های استریل اتوکلاو در فشار و دمای بالا و توسط بخار کاملا استریل میشوند. استریل کردن با اتوکلاو و با بخار موثرترین روش ضد عفونی میباشد که توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) توصیه میگردد. دستگاه های اتوکلاو مورد استفاده در این مرکز نوع B و مورد تایید وزارت بهداشت میباشد.

برای مشاوره و معاینه و دریافت طرح درمان با شماره های مرکز تماس بگیرید.

بستن منو
اجرا شده توسط: همیار وردپرس